WestNews.com.ua

На Чорновола завершують облаштування міжбудинкових проїздів. ФОТО

06.07.2020, 20:55  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

На вулиці Чорновола 142 та 144 на завершальному етапі відбувається облаштування міжбудинкових проїздів.

Підрядник Віталій говорить, що роботи охопили площу в півтори тисячі метрів квадратних і тривали близько місяця, інформують на сайті міського голови.

«Зробили парковки, тротуари, входи в під’їзди, проїжджу частину. На прохання мешканців збільшили кількість паркомісць там, де це було безпечно і можливо. На парковку постелили екобруківку, на проїзди – бруківку товщиною 80 мм, а на тротуари – в 60 мм», – говорить підрядник.

Оксана Іванівна, що мешкає тут вже не один десяток років, дуже тішиться таким оновленням.

«За 25-30 років, що ми тут живемо, ніколи тут не було ніяких ремонтів… Окрім того, що робили самі мешканці. Ми дуже задоволені. Дякуємо працівникам за оперативність, вони молодці. Ми їм робили кавусю, приносили воду, бо дуже спекотно. Тому дуже дякуємо», – говорить мешканка.

Депутат міської ради по 35 виборчому округу Андрій Грималюк каже, що при ремонті врахували думку мешканців – зробили і паркомісця, і пішохідну зона.

«Тепер тут можна спокійно проїхати з дитячою коляскою, наприклад. Загалом у військовому містечку вже багато що зробили і багато робіт ще у планах. Адже неможливо за кілька років оновити всю інфраструктуру. Наприклад, в планах зробити сходи на Довженка, 7А. На Довженка 5А, 3А зробити сміттєвий майданчик, ремонт прилеглих будинків, які є біля того майданчика (Довженка, 3А,  Чорновола, 134Б). А також дитячий майданчик на розі біля кільця на Довженка, 1. Це все у планах на найближчий час», – говорить депутат.

Невдовзі  роботи розпочнуться на вул. Мазепи, 169 (корпус 3) в мікрорайоні БАМ. І наголошує, що такі ремонти відбуваються у всіх мікрорайонах міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську ще один двір встеляють бруківкою. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X