На Дністрі планують побудувати шість електростанцій.  Але чи потрібно це людям? ВІДЕО

20.07.2019, 16:58  |  Автор:   Власенко Власта

Українські гідроенергетики планують побудувати на Дністрі шість нових гідроелектростанцій. У процесі будівництва планується «освоїти» більше 20-ти мільярдів гривень. У результаті постраждають мільйони громадян України та Молдови або й цілої Європи.

Завдяки активним діям небайдужих людей станом на сьогодні проект каскаду ГЕС призупинено, але не заборонено…

Активісти зняли відеоролик, де грунтовно пояснюють чому саме будівництво каскаду ГЕС становить загрозу великій кількості території і людей.

 

ДНІСТЕР СЬОГОДНІ

Українські гідроенергетики планують побудувати на Дністрі шість нових гідроелектростанцій. У процесі будівництва планується «освоїти» більше 20-ти мільярдів гривень. У результаті постраждають мільйони громадян України та Молдови…Вдячні за допомогу Михайло Ковтун Марк Поллок Maksym Kyiak та WWF Україна

Опубліковано Babylon'13 Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Зеленський підпише закон про Пласт

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X