На Долинщині голова ОДА та чиновники відкрили нову школу

У селі Княжолука Долинського району відкрили нову ЗОШ І-ІІІ ступенів. На урочисте відкриття завітали обласні чиновники.
Про подію повідомили у прес-службі ОДА, передає WestNews.
Відкриття відвідали голова ОДА Олег Гончарук, народний депутат України Анатолій Дирів, голова РДА Юрій Мазур, депутати обласної та районної рад, директор департаменту освіти Віктор Кімакович, батьки та учні закладу.
«Сьогодні для жителів села справді непересічний день, адже здійснилися мрії сотень батьків, діти яких зможуть навчатися у нових, комфортабельних класах, – зазначив у вітальному слові Олег Гончарук. – Окрім теплих і затишних навчальних кабінетів, учні матимуть сучасний лінгафонний кабінет, що сприятиме кращому вивченню іноземних мов, новітнє обладнання для пізнання фізики і хімії, а також сучасні комп’ютери.  Княжолуцькі школярі зможуть всебічно розвиватися та будувати майбутнє нашої держави».

Будівництво Княжолуцької загальноосвітньої  школи   І-ІІІ ступенів  розпочалось у 2010 році. Колишня школа розміщувалася у трьох корпусах, які збудовані у 1928, 1957, 1975 роках. Два корпуси школи були аварійними і ремонту не підлягали. Учні не поміщалися у всіх класах, тож керівництво школи було змушене проводити навчання у дві зміни. На нову школу було виділено близько 20 млн грн з бюджетів на всіх рівнях.

За словами голови Долинської РДА Юрія Мазура, «Княжолуцька школа – одна з п’яти в Україні, яку відкрито впродовж двох останніх років. – У новому приміщенні навчатимуться 324 учні. Сподіваюся, що й надалі втілюватимемо такі ж проекти, спрямовані на соціально-економічний розвиток краю».

Школу зведено з урахуванням енергоощадних заходів, зокрема, функціюватиме альтернативне опалення школи, встановлено енергозберігальні склопакети.

(світлини з сайту ОДА)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційних скарг щодо якості харчування у франківських школах немає – департамент освіти

Коментарі:

Comments are closed.