WestNews.com.ua

На дорогах Долинщини та Снятинщини ремонтують дорогу. ФОТО

21.09.2020, 21:46  |  Автор:   Хромей Зоряна

Підрядники приступили до влаштування верхнього шару ЩМА на км 39+209 – 47+131 а/д Н-10 Стрий – Мамалига біля села Раків Долинського району. На цій же дорозі в Снятинському районі між смт Заболотів та селом Тулуків влаштовують ЩМА на 9-кілометровій ділянці.

У рамках поточного середнього ремонту на цих двох ділянках у Снятинському та Долинському районах у 2018 році влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону, пише Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Після влаштування ЩМА на них буде нанесено дорожню розмітку, оновлено дорожні знаки, укріплено узбіччя та інші заходи з організації безпеки руху.

Замовниками робіт є Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює нагляд за дотриманням технологічного процесу. Фінансування – із державного бюджету. Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті відремонтували дорогу “Золотого кільця Карпат”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X