WestNews.com.ua

На дорогах Прикарпаття нанесено майже 600 км горизонтальної розмітки. ФОТО

09.10.2019, 14:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На автодорогах державного значення Івано-Франківської області триває оновлення горизонтальної дорожньої розмітки та нанесення нової на тих ділянках, де здійснено поточний середній ремонт.

Загалом нанесено майже 600 км горизонтальної розмітки, роботи тривають на автодорозі Н-09 Мукачево – Львів, повідомляє WestNews із посиланням Службу автомобільних доріг області.

На черзі – влаштування належної розмітки на відремонтованих ділянках автодоріг Р-20 Снятин – Тязів та Р–24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонтувати дороги, розуміючи що за деякий час їх зруйнують великогабаритні ТЗ, – марна справа”, – Денис Шмигаль.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X