WestNews.com.ua

На Франківщині нетверезий виборець повідомив про підкуп, а потім передумав

31.03.2019, 20:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Спостерігачці ОПОРИ надійшла інформація про те, що на одній із дільниць у селищі Букачівці, Рогатинського району, була спроба підкупу виборців.

Спостерігачка прибула на дільницю, але фактів підкупу не зафіксувала, інформує WestNews.

Як розповіли їй працівники поліції, невідомий чоловік подзвонив на 102 і повідомили про те, що його намагалися підкупити. Чоловік не представився. Поліція встановила його особу, виїхала на дільницю і знайшла чоловіка біля дільниці. Він був у стані алкогольного сп’яніння.

Виборець пояснив, що йому якісь немісцеві люди пропонували гроші за голос за певного кандидата. Пообіцяв поліції показати цих людей, але за якийсь час не зміг нікого впізнати. Пізніше сказав поліції, що він цих людей, можливо, неправильно зрозумів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефіцит бюлетенів, виборчі скриньки не в полі зору та виборці, які не дожили до дня голосування: день виборів на Прикарпатті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X