WestNews.com.ua

На Франківщині РДА формують автобуси для поїздки на дебати

19.04.2019, 11:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

 У кількох районних державних адміністраціях Івано-Франківківської області записують людей на поїздку до Києва на НСК «Олімпійський», де 19 квітня мають відбутися дебати кандидатів у Президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Спостерігачка ОПОРИ перевірила інформацію, спробувавши записатися на поїздку від Тисменицької та Рогатинської держадміністрацій. До Рогатинської РДА спостерігачка зателефонувала за номером телефону приймальні, який вказаний на сайті адміністрації.

«Мене розпитали про місце роботи, уточнили номер телефону, наявність паспорта та повідомили, що записали до списку. Пояснили, що списки здають у Франківськ», – розповіла спостерігачка.

Їй повідомили, що автобуси будуть відправлятися орієнтовно о 21.30 від Рогатинської РДА. Проте, можна долучитися до поїздки і з Івано-Франківська, адже від ОДА також будуть їхати автобуси – повідомили у Рогатинській РДА. У Тисменицькій РДА працівники порадили звернутися щодо поїздки до Києва до керівника апарату Тисменицької РДА Ярослава Татарина. Керівник апарату повідомив спостерігача ОПОРИ, що місць наразі немає, адже був тільки один автобус.

«Нам не вдалось встановити, за які кошти та на користь якого кандидата організовують ці поїздки районні адміністрації, але хочемо нагадати про принцип рівності прав і умов у виборчому процесі, який реалізується через заборону втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування у виборчий процес та рівним і не упередженими ставленням органів влади та їх посадових осіб до кандидатів у Президенти», – прокоментував Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами у Івано-Франківській області.

Прес-служба ОПОРИ на Івано-Франківщині упродовж 18 квітня намагалася взяти коментар у представників Рогатинської та Тисменицької районних державних адміністрацій, але на момент публікації матеріалу ні з ким зв’язатися не вдалося.

Раніше ОПОРА повідомляла про те, що сайти районних державних адміністрацій Івано-Франківщини, серед яких, зокрема, Тисменицька та Рогатинська, розповідають про діяльність Петра Порошенка як кандидата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті зареєстровано понад сотню порушень щодо виборчого права

19.04.2019, 11:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X