WestNews.com.ua

На Франківщині ремонтують дороги державного значення: у яких районах проводять роботи. ФОТО

03.08.2020, 10:06  |  Автор:   Хромей Зоряна

Відразу на кількох дорогах державного значення Івано-Франківської області здійснюється поточний дрібний ремонт.

На автодорозі “Снятин – Тязів” розпочали ремонтні роботи у Снятинському районі. На км 8+900 – 10+200 в межах села Стецева підрядна організація влаштовує щебеневу основу, підґрунтовку та шар асфальтобетону.

На цій же ділянці здійснюється реконструкція кільцевої розв’язки із заміною бортового каменю, повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Також підрядники ремонтують дорогу “Галич – Сатанів” завершено ремонт дороги локальними картами на км 0+000 – 2+800 у межах міста Галича. Такі ж роботи продовжено до села Медуха.

А на дорозі “Снятин – Косів – Старі Кути” здійснюється дрібний поточний ремонт. Розпочали оновлення системи водовідведення та влаштування лотків у селі Старі Кути.

На дорозі “Бурштин – Калуш” в селі Старий Мартинів Галицького району відновлюється покриття дороги локальними картами. На км 21+200 цієї дороги перед у селі Войнилів Калуського району здійснюється ліквідація аварійної ямковості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На ремонт дороги у селі на Тисмениччині виділили майже 1,5 млн грн

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X