На Франківщині від початку року в пожежах загинули 42 особи

1 грудня в Управлінні ДСНС в області відбулася підсумкова нарада оперативно-службової діяльності за 11 місяців поточного року. У роботі наради взяли участь керівництво та працівники пожежно-рятувальної служби Прикарпаття, перадає West News посилаючись на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

В ході наради йшлося також про стан із пожежами, травмуванням та загибеллю людей на них. Кількість вогневих випадків на Івано-Франківщині зросла саме в осінньо-зимовий період. В області зареєстровано майже три тисячі пожеж, на яких загинули 42 особи, з них – двоє дітей. Також було травмовано 51 особу, з них – восьмеро дітей.

Радує те, що кількість загиблих на пожежах у порівнянні з минулим роком зменшилася майже на 13 відсотків. Не останню роль у такій позитивній динаміці відіграє широка масово-роз’яснювальна і профілактична робота серед найширших верств населення, яку проводять рятувальники. А найпоширенішими та найефективнішими методами такої роботи були і залишаються комплексні профілактичні відпрацювання населених пунктів, проведення уроків безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

На нараді не оминули таке важливе питання, як стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів Управління та шляхи його покращення, зокрема, із залученням міжнародної технічної допомоги з метою оновлення матеріально-технічної бази.

Читайте також: На Прикарпатті вогонь забрав життя 63-річного чоловіка

Загрузка...

Comments are closed.