WestNews.com.ua

На Франківщині відкрили нову, сучасну амбулаторію. ФОТО

03.06.2020, 18:55  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У селі Коршів Коломийського району урочисто відкрили амбулаторію групової практики сімейної медицини. Заклад споруджено за підтримки програми «Доступна медицина», яка передбачає будівництво сучасних амбулаторій за рахунок коштів співфінансування із Державного та місцевого бюджетів, він уже шостий на Прикарпатті.

Зазначимо, що на Прикарпатті до кінця року буде введено в експлуатацію 38 таких медзакладів. На урочистості завітали заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик, керівники району, медичні працівники та жителі населених пунктів, які отримуватимуть медичні послуги у даному закладі, інформують на сайті ОДА.

Василь Івасик побажав, щоб жителі, які обслуговуватимуться в амбулаторії, змогли відчути, що держава піклується про їхнє здоров’я, а якісні медичні послуги стали ближчими до людей.

«Спільними зусиллями ми робимо усе для того, щоб значно покращити якість медичних послуг у сільській місцевості. Свідченням цього є відкриття даної амбулаторії, – зазначив Василь Івасик. – Можемо з упевненістю сказати, що реформа галузі охорони здоров’я дала певні позитивні результати як для жителів громад, так і для працівників медичної сфери, оскільки у сучасних амбулаторіях створено комфортні умови перебування та надання якісних медичних послуг. Медзаклад оснащено новітнім обладнанням, забезпечено транспортним засобом для перевезення пацієнтів та надання невідкладного медичної допомоги».

Додамо, що кошторисна вартість – 9 015 тис. грн. Це, зокрема, кошти субвенції з Державного бюджету (7 225 тис. грн) і місцевий фінансовий ресурс (490,208 тис. грн). Відповідно до проекту амбулаторія прийматиме до 60 пацієнтів щодня.

У приміщенні облаштовано два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, три холи, стерилізаційна ПСО, сестринська, реєстраційна та господарські приміщення. На території амбулаторії розміщено стоянки транспорту загального користування, передбачено розвинуту систему тротуарів і пішохідних доріжок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять осіб померли за добу з підозрою на коронавірус в Івано-Франківську

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X