WestNews.com.ua

На Франківщині визначили претендентів на відзначення найкращих медиків

06.08.2020, 17:48  |  Автор:   Хромей Зоряна

Уже традиційно, 9 серпня, у день Святого великомученика і цілителя Пантелеймона, звершується відзначення найкращих українських та зарубіжних медиків.

Переможців на орден обирають у п’яти номінаціях «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству». Також існує окрема номінація для іноземних громадян – «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я», інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Номінації на медаль, яка присуджується представникам молодої медичної спільноти (до 35 років) –  «За лікарське мистецтво», «За турботу і ласку до хворого», «За наукові розробки у медицині».

Процес відбору кандидатів складається з декількох етапів. Так, на першому етапі регіональними радами відзнаки здійснюється конкурсний відбір, результатом якого є визначення регіональних переможців у кожній області України.

Цьогоріч регіональну раду нашої області очолює начальник відділу працевлаштування студентів і випускників Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат медичних наук, доцент Іван Мельник.

Тож, за рішенням регіональної ради ордену Івано-Франківської області від Прикарпаття на присудження Ордену Святого Пантелеймона висунуті:

  • професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор Нестор Середюк (номінація «Найкращий лікар»);
  • директор комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Мирон Матейко (номінація «Новатор охорони здоров’я»);
  • директор Воєводської спеціалізованої психоневрологічної клініки Св. Ядвіги (Польща), куратор українсько-німецько-польського проекту «Партнерство в охороні психічного здоров’я» Назімек Кшиштоф (номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я»).

Переможцями регіональної відзнаки «Медаль Святого Пантелеймона» стали:

  • лікар-хірург серцево-судинний комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня» Івано-Франківського медичного регіону Тарас Гудзенко (номінація «За лікарське мистецтво»);
  • лікар-отоларинголог ЦМКЛ м. Івано-Франківськ, керівник відділення клінічних випробувань ЦМКЛ, засновник навчально-практичного центру слуху Івано-Франківського національного медичного університету Роман Фіщук (номінація «За наукові розробки у медицині»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті створять оздоровчий туристичний маршрут

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X