WestNews.com.ua

На Франківщину знову суне негода: чого чекати наступних дві доби

06.07.2020, 14:14  |  Автор:   Хромей Зоряна

Синоптики інформують прикарпатців про те, у що другій половині дня шостого липня та із збереженням протягом доби сьомого липня по Івано-Франківській області та місту очікується значний дощ.

Мова йде перший рівень небезпечності, жовтий, позаяк сильний дощ прейде у грозу, град, під час грози очікується шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек.

Та й і це ще не все. Увечерi цього дня та протягом наступних двох на рiчках області очiкується пiдвищення рiвнiв води на 0,2 – 1,0 м над рiвнями.

В мiсцях проходження сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку. В горах iснує загроза сходження селевих потокiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Антициклони Xabl та Winfried намагаються поручкатися: якою буде погода на Івано-Франківщині шостого липня. КАРТА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X