WestNews.com.ua

На Городенківщині чоловіки ловили червонокнижну рибу забороненими знаряддями лову. ФОТО

07.08.2020, 10:07  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Нещодавно, четвертого серпня, під час проведення рибоохоронного рейду на березі Дністра нижче села Копачинці Городенківського району близько 1 години ночі виявлено двох осіб, що здійснювали лов риби забороненим знаряддям лову.

Про це інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківський рибоохоронний патруль.
Так, чоловіки ловили  рибу «сплавною» лісковою сіткою з дерев’яного човна.
“Начальник Івано-Франківського рибпатруля підійшов до порушників, що перебирали рибу в сітці, відрекомендувався і запропонував порушникам піднятися на берег. Всупереч цьому, порушники кинулися втікати вплав в річку на інший берег. Рятуючи порушників від наслідків даного рішення, один із рибпатрульних на дерев’яному човні наздогнав порушника, що відставав (ним житель Бучацького району 1959 р.н.), відрізаючи можливість небезпечного руху до швидкої течії і запропонував порушнику борт човна щоб триматися, і разом з ним повернутися до ближчого берега. Натомість, особа почала розхитувати човен, намагаючись перекинути борт разом із державним інспектором та незаконно здобутим уловом”, – йдеться в повідомленні.
Однак спроба перевернути човен не увінчалася успіхом, порушник почав викидати незаконно виловлену рибу за борт, при цьому вдаривши державного інспектора по голові веслом, коли той перекидав поліетиленовий мішок з уловом за спину.
Незважаючи на опір, рибпатрульний відібрав весло у порушника і продовжив рух до берега. Тим часом інший рибоохоронець підплив до човна. Незважаючи на погрози з боку порушника, державним інспекторам вдалося припровадити порушника до берега, де той отримав змогу перевдягнутися, та розпалили вогнище, щоб чоловік висохнув, після чого той продовжувати свої погрози в бік державних працівників Управління Держагентства рибного господарства.
“Рибпатрульними в улові порушника виявлено 4 екз. вирезуба причорноморського вагою понад 2 кг у снулому стані. Сума збитків склала 40 000 грн (згідно постанови КМУ від 21 листопада 2011 р. N 1209 ). Заборонене знаряддя лову – «сплавну сітку» довжиною 45 м, вічко 40 мм та 4 екз. вирезуба причорноморського вилучено. Державними інспекторами складено протоколи по ст. 90 (Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України) та ст. 85 ч.4 (Грубе порушення правил рибальства) КУпАП”, – додають в рибпатрулі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X