WestNews.com.ua

На Івано-Франківщині припинили діяльність 13 незаконних АЗС

19.02.2020, 13:50  |  Автор:   Менів Андрій

18 лютого відбулася селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Йшлося про вжиті заходи щодо детінізації ринку пального, боротьбу із незаконним видобуванням корисних копалин, а також про завершення реформи децентралізації та готовність до другого етапу медичної реформи в Україні.

В обласній студії очільника уряду слухали т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів разом із заступниками та керівниками профільних структурних підрозділів ОДА, міський голова м. Івано-Франківськ Руслан Марцінків, представники обласних правоохоронних та контролюючих відомств.

Мовилося про виконання заходів щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним. Загалом по Україні припинено діяльність майже 600 АЗС, вилучено близько 11 тисяч тонн паливно-мастильних матеріалів.

Щодо Івано-Франківщини, то обласна міжвідомча регіональна робоча група перевірила 74 АЗС, з яких 13 припинили діяльність; вилучила 110,2 тонн палива та 10,7 тонн газу. Робота у цьому напрямку продовжується та перебуває на постійному контролі влади усіх рівнів.

Наразі триває збір інформації з областей щодо наявних місць незаконного видобутку корисних копалин, як будівельного призначення – пісок, глина, щебінь, так і бурштину, граніту та інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явилося оперативне відео затримання організатора нарколабораторії на Прикарпатті. ВІДЕО

19.02.2020, 13:50  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X