WestNews.com.ua

На Івано-Франківщині й досі відсутнє сполучення з шістьма населеними пунктами

01.07.2020, 15:20  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, 1 липня в Управлінні ДСНС в Івано-Франківської області відбулася пресконференція начальника Управління Володимира Чернецького.

Так, під час спілкування із місцевими ЗМІ йшлося про хід ліквідації наслідків негоди на території області. Володимир Володимирович зазначив, що на всіх ріках спостерігається значне зменшення рівня води, на сьогодні немає жодного підтопленого житлового будинку.

У той же час, у Верховинському районі, який найбільше постраждав через сильні паводки, “відрізаними” залишаються шість населених пунктів. Мова йде про села Дземброня, Бистрець, Шебене, Грамотне, Стовпні,  Кохан.

У Косівському районі частково обмежений доступ до трьох сіл – це Шепіт, Космач, Бростури.

За минулу добу підрозділами Управління ДСНС в області здійснено 465 залучень для ліквідації наслідків негоди та надання допомоги населенню, всього залучено 152 одиниці техніки та 336 чоловік особового складу. На Прикарпатті працює 8 зведених загонів ДСНС України, 101 рятувальник та 35 одиниць техніки.

Також вчора у Міжнародний аеропорт “Львів” ім. Данила Галицького прибуло дві партії гуманітарної допомоги від Уряду Італійської республіки.

Рятувальники ДСНС розвантажили пожежні рукави, захисні каски, гідрокостюми, бензопили, каркасні намети, мотопомпи високої продуктивності для перекачування брудної води з комплектами рукавів, плаваючі мотопомпи, пересувні електростанції з кабельною мережею та освітлювальною щоглою, а також надувний човен з двигуном.

Ці обладнання та техніка будуть передані для потреб постраждалих від паводків районів Івано-Франківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очільник ДСНС розповів про незаконне захоплення земельної ділянки, призначеної для будівництва пожежного депо

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X