WestNews.com.ua

На Івано-Франківщині зарплатні борги сягнули 183 мільйонів

14.07.2019, 15:29  |  Автор:   Власенко Власта

На Прикарпатті працівникам бюджетної сфери заборгували зарплату в сумі 183 мільйонів гривень.

Про це йдеться у зверненні депутатів Івано-Франківської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, пише WestNews з посиланням на “Укрінформ“.

Станом на 1 липня 2019 року обсяг кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області становив 183 млн грн, – йдеться у зверненні депутатів.

Тут зазначають, що відсутність коштів на виплату зарплати працівникам бюджетних установ, зокрема тих, які фінансуються за рахунок коштів додаткової дотації з державного бюджету, створюють в області напружену ситуацію.

З власних ресурсів місцевих бюджетів різних рівнів на виплату зарплати з початку року додатково скеровано 122,7 млн грн. Однак, стверджують обранці Прикарпаття, місцевим бюджетам не вистачить власного фінансового ресурсу на виплату усього боргу із зарплати.

За підрахунками депутатів облради, до кінця року борг із виплати зарплати бюджетникам може зрости майже до 246 млн. грн.

По закладам охорони здоров’я незабезпеченість складає 143, 4 млн грн, в тому числі критична ситуація у Богородчанському районі – 15,2 млн грн (3,6 місячних фонда), у Верховинському районі – 5,8 млн грн, Косівському – 12, 3 млн грн, – зазначають обранці і просять представників центральної влади при внесенні змін до державного бюджету України на 2019 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рік зарплата прикарпатців збільшилася на 20%

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X