На Івано-Франківщині зводять другий корпус школи та дитячий садок. ФОТО

23.05.2019, 20:55  |  Автор:   Власенко Власта

В одному з мікрорайонів Івано-Франківська приступили до будівництва другого корпусу загальноосвітньої школи та дитячого садка, інформує WestNews.

“Історичний день для Опришівців – тут нині приступили до будівництва другого корпусу загальноосвітньої школи та дитячого садка. Школа, в якій зараз навчається понад півтисячі дітей, відкрита в 2001 і за проектом розрахована лише на 300. А садка тут не було взагалі”, – написав міський голова Франківська.

Зараз в Опришівцях проживає близько 10 000 людей. Тому будівництво нового навчально-виховного комплексу – проект №1

“Дякую усім депутатам міськради за підтримку, зокрема й депутату від округу – Василь Ревчук, і громаді мікрорайону, яка терпляче чекала, щоб цей проект ми почали разом втілювати у життя”, – додав мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Повністю ідентичні, окрім вестибюлю”: у Прип’яті є школа-двійник калуського ліцею. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X