WestNews.com.ua

На карантин пішли всі навчальні заклади Калуша

28.01.2019, 16:19  |  Автор:   Власенко Власта

З минулoгo тижня у Калушi через велику кiлькiсть хвoрих на ГРВІ шкoлярів тимчасoвo призупинили навчання у вoсьми oсвiтнiх закладах, а з пoнедiлка, 28 сiчня, на карантин такoж пiшли шкoли №4 та №5. До oстаннього трималися шкoли №8 i №9.

Проте, як повідомила начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, із завтрашнього дня, тобто з 29 січня, припиняється навчання і в цих двох закладах, оскільки вони перейшли 20-відсотковий поріг захворюваності. У школі №8 відсутні 29% школярів, а в №9 – кількість доходить до 20%. Про це інформує WestNews з посиланням на “Калуш ФМ”.

Оскільки навчальний процес за рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калуської міськради припиняли на сім календарних днів, то саме комісія вирішуватиме, чи відновлювати навчання у школах, в яких карантин був введений раніше, чи продовжити його.

Наразі, за словами начальниці управління освіти, по школах збирають дані щодо кількості дітей, які ще хворіють. Чергове рішення комісія прийме 29 січня.

Нагадаємо, спершу у двох калуських навчальних закладах оголосили карантин через грип та ГРВІ. Йдеться про загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 та Калуську гімназії ім. Д.Бахматюка. Згодом повідомили, що з 25 січня до школи не підуть учні шостої і сьомої шкіл, а також другого і десятого ліцеїв міста Калуша. На карантин пішли і три школи Городенки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За сім днів на Прикарпатті майже двісті мешканців захворіли на кір

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X