WestNews.com.ua

На карантині: у присілку Верховини виявили скаженого собаку

15.06.2020, 19:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Верховині Івано-Франківська регіональна Держпродспоживслужба виявила сказ собаки.

Це захворювання виявили за результатами лабораторного дослідження методом люмінесцентної мікроскопії (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу від 10.06.2020 р. № 001157 п.м./20.).

З метою координації дій з ліквідації захворювання фахівці провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Верховинській районній держадміністрації. На засіданні затвердили рішення щодо плану заходів з ліквідації сказу.

Присілок Багни Верховинської селищної ради визнали неблагополучною територією та наклали карантинні обмеження.

В осередку захворювання вживають всіх необхідних заходів з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

Фахівці Держпродспоживслужби інформують власників тварин, що потрібно робити, аби запобігти сказові домашніх улюбленців.

  • Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, інформувати службу ветеринарної медицини, або доправити тварину для огляду у ветеринарну установу.
  • У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Косівщині та Рогатинщині виявили сказ у двох собак

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X