WestNews.com.ua

На Коломийщині чоловік відроджує вівчарство та розводить елітних кіз. ВІДЕО

06.08.2020, 17:06  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На Коломийщині місцевий житель та учасник шоу “Громада на мільйон” відроджує вівчарство. Так, Василь Стефурак з Молодятина розводить елітних кіз та овець. Чоловік на власному прикладі демонструє, що бути вівчарем у сучасному світі – не складно та навіть фінансово вигідно.

Про це інформує WestNews з посиланням на “НТК“.

Ватажком понад двох сотень овець є баран Бублик, або ж як його ще називає господар – “старий воїн”. Важить тварина 150 кілограмів, на аукціоні такого барана розпочинається від 10 тисяч євро.

Господар отари каже, що доглядати за козами та вівцями не надто важко, адже на території Прикарпаття є головний ресурс – це пасовища.

“Сім’я з чотирьох чоловік може утримувати 50 чи 100 голів овець, а це близько десяти тисяч доларів річного доходу”, – розповідає Василь Стефурак.

Також чоловік розводить елітних кіз, навіть придбав альпійського цапа, щоб змішувати породи.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті створять оздоровчий туристичний маршрут

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X