На Коломийщині один із салонів оштрафували майже на 700 тисяч

Один із салонів краси Коломиї оштрафували на 678 тисяч 640 гривень через шість не влаштованих найманих працівників.

Перевірки підприємствами тривають, тому міський голова Коломиї закликає дотримуватися законодавства про працю – забезпечити соціальний пакет для найманих працівників, інформує WestNews.

“Чотири місяці ми інформуємо підприємців, що в Коломиї працює інспекція по праці. Була перша акція перевірки одного з підприємців. Це був салон краси. Прийшовши до них на перевірку з присутніх восьми чоловік – шість було невлаштованих на роботу”, – розповів міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Детальніше у сюжеті “НТК“:

До слова, на Прикарпатті хутряна фірма заборгувала зарплати майже на три мільйони.

18 квітня 2018 року відбулася зустріч начальника відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Гой Л.М. з арбітражним керуючим  – розпорядником майна Відкритого акціонерного товариства «Хутрофірма «Тисмениця» Дідичем М.А. Обговорювалось питання  погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві борг якого станом на 01.04.2018 становить 2 926 690, 00 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті майже 40 людей працює без трудових договорів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.