WestNews.com.ua

На Косівщині ремонтують дороги. ФОТО

21.10.2019, 17:01  |  Автор:   Хромей Зоряна

Підходять до завершення основні роботи на будівництві мосту через річку Рибниця в місті Косів (км 77+397 а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський).

Після влаштування бетонної плити проїзної частини та нанесення гідроізоляційних матеріалів тут влаштовано вирівнюючий шар дрібнозернистого асфальтобетону покриття проїзної частини мосту. Будівництво за угодою зі Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області виконує ТОВ «ПБС».

Проведено бетонування пішохідних тротуарів зі влаштуванням закладних деталей під перильне та бар’єрне огородження на мосту. Крім того, бригада здійснює роботи зі влаштування підходів до мосту і тротуарів на них, встановлення бордюрів. Наступний етап – влаштування верхнього шару ЩМА на проїзній частині мосту, монтаж перильного та бар’єрного огородження.

Перевірку якості на всіх етапах робіт здійснюють представники проектної організації, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та контролери підрядного підприємства.

Принагідно повідомляємо, що тривають роботи і на інших мостах на державних дорогах Івано-Франківської області. А зокрема на а/д Р-20 Снятин – Тязів у селі Милування Тисменицького району філія «МЕД» ДП “Івано-Франківський облавтодор” розпочала ремонт проїзної частини на мосту. Там передбачено повністю замінити перильне огородження та відремонтувати тротуари.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Триває ремонт дороги в Опришівцях. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X