WestNews.com.ua

На лікування онкохворої Ірини Воробець зібрали майже 370 000. ФОТО

02.12.2019, 18:19  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як писав WestNews, 38-річна франківка Воробець Ірина Геннадіївна потребує підтримки небайдужих.

У жінки у виявили корциному шийки матки G3 T2b NxMo gr2B клінічна група 2. Франківці порекомендували повний курс поєднано-променевої терапії на таз на лінійному прискорювачі з потенціюванням щотижневої радіосенситізації цислатином, з завершенням брахітерапії.

З радістю хочемо повідомити Вам про те, що на сьогодняшній день вже зібрані кошти на повноцінне лікування, яке було розписано лікарями при становленому діагнозу. А це близько 370 000 гривень!!! Вкорте ми спільно досягли мети і за короткий період (мова про 20 календарних днів) ще раз доказали світу і собі, що рятувати життя дуже просто!!!! Дива трапляються! Дива творять люди!!! І ми дякуємо всім рідним, друзям, знайомим і незнайомим!! Дякуємо небайдужим та милосердним! Сьогодні світ поповнився доброю та благодійною справою! Дякуємо кожному з Вас, дорогі наші благодійники! Дякуємо Богу і молимось за Ваше здоров’я!

Також повідомляємо Вас, що ми призупиняєм збір коштів. І у разі потреби, звернемося до Вас при потребі! Але маємо величезну надію, що Ірина одужає, і одержаних коштів вистачить!!! Вона продовжую своє лікування за графіком, і ми з радістю будемо повідомляти Вас про процес одужання й надалі…- повідомив у соцмережі Денис Боднарчук-Грита.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засніжило: у Карпатах випало понад 15 сантиметрів снігу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X