WestNews.com.ua

На Львівщині продовжили карантин до 5 червня через несприятливу ситуацію із захворюваністю на COVID-19

01.06.2020, 16:48  |  Автор:   Менів Андрій

Карантин у Львівській області продовжили до 5 червня через ситуацію з захворюваністю на Covid-19, яка не сприяє послабленню карантинних заходів.

Таке рішення ухвалила 1 червня на позачерговому засіданні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Зазначається, що ситуація із захворюваністю на Covid-19 в Львівській області не сприяє послабленню карантинних заходів.

“Попри високу кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих протягом останніх 2-ох тижнів, ми маємо заповненість ліжок 22%, а кількість проведених ПЛР-тестувань на 100 тис. населення – 97. Однак загальний показник інцидентності 13,5 (по м. Львову 27,3, по області 7,5) не дозволяє нам пом’якшувати карантинні заходи у Львівській області. Тобто, саме ситуація у Львові вплинула на рішення про продовження карантинних заходів”, – повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, відзначається зростання кількості пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування за останні 7 днів.

“Якщо аналізувати показники, то ми не входимо в ту межу, яка дозволяє послаблення карантину, адже кількість пацієнтів зі Львова становить левову частку  серед усіх інфікованих”, – наголосив  Чемерис.

Повідомляється, Львівщина попадає під послаблення лише по двох з трьох критерій, які передбачені постановою Кабміну. По інцидентності область не проходить межу, за якою можна пом’якшувати карантин.

Відтак, комісія ухвалила рішення продовжити карантин на території області до 5 червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що нас чекає у червні-2020: важливі зміни та нововведення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X