На мажорній ноті: МФК “Прикарпаття” провело свій останній спаринг в міжсезонні

19.07.2019, 18:45  |  Автор:   Менів Андрій

Заключний контрольний матч в рамках другого навчально-тренувального збору “Прикарпаття” провело по дорозі додому з Яремче – у Надвірній, де зійшлося з учасником чемпіонату області, місцевим “Бескидом”.

Підопічні Володимира Ковалюка здобули впевнену перемогу 5:1 і в хорошому настрої дісталися до Івано-Франківську, де й продовжать підготовку до старту чемпіонату.

Тренерський штаб у цьому спарингу вирішив перевірити у справі чимало молодих гравців, які б конкурували за майбутнє місце в “основі” на різних позиціях. До перерви команди обмінялися забитими м’ячами: на гол Худобяка надвірнянці відповісти всього через 13 хвилин.

Попри значну перевагу франківців на футбольному полі втілити її у голи більше не вдавалося – 1:1.

Після перерви традиційно було проведено ряд замін, і саме свіжі гравці зуміли відзначитися. З інтервалом у п’ять хвилин “дубль” оформив Оринчак, забивши свій перший гол з пенальті. Невдовзі Павлюк розвинув успіх “Прикарпаття”, а завершальну крапку у грі поставив Януш – 1:5.

Товариський матч
“Бескид” (Надвірна) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – 1:5
Голи: ? (33) – Худобяк (20), Оринчак (62, пен., 67), Павлюк (71), Януш (84).

Прикарпаття (1-й тайм): Новак, Бойко, Пастух, Радульський, Феліпович, Дитко, Данищук, Кузьмин, Солдатенко, Цюцюра, Худобяк.

У 2-му таймі на заміни вийшли: Сердюк, Яневич, Оринчак, Павлюк, Януш, Семотюк, Хома.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.