На мітингу в Польщі кричали “Смерть українцям!”

У польському Перемишлі 10 грудня учасники “Маршу орлят перемиських і львівських”, що відбувся під патронатом мера міста, кричали “Смерть українцям!”.

Це сталося, коли колона проходила повз Український народний дім, повідомляє WestNews із посиланням на Gazeta.ua. 

1922874

За даними видання, організаторами заходу були праві організації: Усепольська молодь або Національно-радикальний табір, неформальна група “Патріотичний Перемишль”, а також установа культури Підкарпатського воєводства — Культурний центр в Перемишлі.

Патронат над маршем взяв мер Перемишля Роберт Хома. Окрім того, до організаторів цьогорічного заходу приєдналася також польська державна установа – Інститут національної пам’яті з Ряшева.

Два роки тому під час подібного заходу учасники походу, проходячи повз Український народний дім, скандували “Знайдеться битка на бандерівське рило”

11 листопада в Польщі на марші націоналістів, присвяченому Дню незалежності країни, націоналісти спалили прапор України. Замасковані вболівальники одного з варшавських футбольних клубів допили пиво, кинули прапор України на землю, почали його топтати, а потім спалили.

Читайте також: В Івано-Франківській облраді виникла суперечка щодо звернення про нагнітання антиукраїнських настроїв у Польщі.

Загрузка...

Comments are closed.