На митниці вилучили майже 1,5 тонни м’яса та сиру. ФОТО

24.01.2020, 18:50  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Громадянин України намагався провезти через пункт пропуску «Рава-Руська – Гребенне» з Республіки Польщі, майже 1,5 тонни м’яса, сала та сиру без документів, які б підтверджували якість та походження цих товарів.

Частину цих продуктів (понад 400 кг) 39-річний громадянин України намагався ввезти, не декларуючи, вони були виявлені митниками – спільно з прикордонниками – під час митного огляду. Товар містився у порожнинах автомобіля, інформують на сторінці. 

Оскільки такі товари обмежені до переміщення (громадяни можуть перевозити продукти харчування на суму 200 євро, але не більше як 2кг кожного найменування в упаковці виробника), товар вилучили.

Стосовно незадекларованих товарів складено протокол про порушення митних правил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли зниклу неповнолітню дівчину, яку розшукували напередодні. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X