WestNews.com.ua

На Надвірнянщині двоє сиріт отримали ключі від власного житла. ФОТО

05.11.2018, 16:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Надвірнянською районною державною адміністрацією за рахунок коштів субвенції з державного місцевому бюджету було придбано житло для дітей-сиріт.

В однокімнатній квартирі, що знаходиться в м. Надвірна в панельному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 37,5 кв.м, житлова площа -18,1 кв м, вартість житла – 326 тис. грн мешкатиме 17-літній Федорчук Микола Сергійович разом із своєю прийомною мамою Савин Марією Миколаївною.

У двокімнатній квартирі, що знаходиться в м. Івано-Франківськ у цегляному будинку з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 40,8 кв м, житлова площа – 26,4 кв м, вартість житла – 326 тис грн проживатиме 19-річний Даниш Ганна Дмитрівна. Ганна зараз навчається в Івано-Франківському базовому медичному коледжі за спеціальністю “Сестринська справа” та проживала разом із прийомними батьками, Матвейком Володимиром Богдановичем та Варською Оксаною Іванівною.

Микола Федорчук та Ганна Даниш перебували на соціальному квартирному обліку служби у справах дітей Надвірнянської районної державної адміністрації, як діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи, з їх числа, які потребують придбання житла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську вручили понад 30 квартир учасникам АТО. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X