WestNews.com.ua

На Надвірнянщині лісгосп сплатить понад 600 тисяч гривень за незаконну рубку

31.10.2020, 14:55  |  Автор:   Люся Грибик

Суд тягнув з Комунального підприємства Надвірнянський спеціалізований агролісгосп ОКП “Івано-Франківськоблагроліс»  на користь держави в особі Парищенської сільської ради 613 440, 17 грн шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.

Суд встановив, що під час весняної ревізії у червні 2017 року у Надвірнянському спецагролісгоспі виявлено незаконну рубку дерев на окремих дільницях в загальній кількості 135 штук, об`ємом 88, 52 куб.м, пише WestNews.

Лісника, у віданні якого була охорона саме цих кварталів, було звільнено від кримінальної відповідальності, а цивільний позов про стягнення з обвинуваченого шкоди у розмірі 613 440, 17 грн, районний суд залишив без розгляду.

Відтак, керівник Надвірнянської місцевої прокуратури звернувся з позовом до суду в інтересах держави в особі Парищенської сільської ради про стягнення такої шкоди з комунального підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті чоловік постане перед судом за вчинення незаконної рубки лісу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X