На Надвірнянщині планують збудувати вітроелектростанцію

17.05.2019, 20:17  |  Автор:   Власенко Власта

ТОВ «Гвізд-МП» планує побудувати вітрову електростанцію загальною потужністю 9 МВт в с. Гвізд Надвірнянського району.

Земельні ділянки для розміщення вітрової станції мають призначення земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та ін., інформує WestNews з посиланням на  інтернет-ресурс газети “Галичина”.

Планується встановити три вітроенергетичні установки з електричними генераторами. Висота башти – 90 метрів.

При планування розглядалися альтернативні земельні ділянки на території Надвірнянської міської ради.

Інвестор обіцяє створити нові робочі місця, наповнити місцеві бюджети за рахунок орендної плати, а також здійснити реконструкцію дорожнього полотна.

Для реалізації проекту побудують підземну лінію електропередач довжиною 3,5 кілометра. Транспортування електроенергії здійснюватиметься до ПС «Старуня».

Усі пропозиції та зауваження з приводу планованої діяльності можна подавати до Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА (м.Івано-Франківськ, вул.Сахарова 23 А).

За даними ЄДРПОУ, засновниками ТОВ «Гвізд-МП» є житель с. Гути Богородчанського району та громадянин Польщі Яцек Даріуш Завадовскі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті побудують вітрову електростанцію

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X