На острові Хортиця стартував чемпіонат патрульної поліції із стронгмену. ФОТО

10.06.2019, 14:55  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 10 червня, на острові Хортиця в 11:00 стартував чемпіонат патрульної поліції із стронгмену.

Стронгмен – (або богатирське багатоборство) – це змагальний вид спорту, в якому атлети демонструють фізичну силу, виконуючи різноманітні силові вправи. Однією із вправ, які входять до програми змагань зі стронгмену, є «Силова прогулянка» (атлет повинен пронести два спеціальні снаряди, вагою від 100 до 175 кг, визначеним маршрутом) тощо.

Чемпіонат стартував в комплексі “Запорізька Січ”. Спочатку ведучий представив 29 команд патрульних, які прибули на чемпіонат з різних областей України, зокрема, з Івано-Франківська.

Після команд, на арену були запрошені почесні гості  й судді чемпіонату, в тому числі голова Національної поліціі в Запорізькій області – Сергій Комісаров, представники Запорізької ОДА, облради, а також володар титулу «Найсильніша людина світу» – Василь Вірастюк.

До початку змагань, виступили запорізькі козаки з традиційною театралізованою програмою: показали знаряддя бою і тренування козаків перед боєм.

Всі  учасники чемпіонату – не є професійними спортсменами, підкреслив Василь Вірастюк.

Всього командам необхідно подолати 5 різних перешкод на шляху до перемоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція вилучила набої у двох мешканців області. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X