“На першому місці має бути футбол, а не суддя” – тренер франківського “Тепловика” про роботу арбітра

Головний тренер івано-франківського МФК “Тепловик-Прикарпаття” Волдимир Ковалюк прокоментував перемогу його команди у сьогоднішньому матчі з новокаховською “Енергією” та роботу арбітра у цій грі.

Як писав WestNews, сьогодні франківський “Тепловик” розгромив ФК “Енергія” з рахунком 3:1. Варто зазначити, що матч видався досить грубим і був багатим на жовті та червоні картки.

“В цілому я задоволений грою, – каже Володимир Ковалюк. – Це – результат нашої підготовки, яку ми проводили взимку, коли їздили на турніри в Яремче та Києві. Але ця гра ще не показник, адже попереду нас чекають 13 матчів”.

Висловився пан Ковалюк і про роботу арбітра, який вилучив його з поля за розмови.

“Це були емоції, хоча я дуже спокійна людина. Я не зрозумів, за що він мене вилучив. Лише спитав його, що він робить. Насправді, не хочу обговорювати роботу арбітра. На першому місці завжди має бути футбол, а не суддя. А виходить, що він- це центральна фігура матчу. У цій грі він повинен був поставити хоча б один пенальті з трьох. Люди бачили, що був фол, ми бачили, а суддя – ні”, – скаржиться тренер “Тепловика”.

Зазначимо, що сьогоднішній матч був для “Тепловика” першим офіційним у 2017 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вони своїм розумом переграли наших молодих гравців” – тренер “Енергії” про поразку від “Тепловика”

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.