WestNews.com.ua

На понад 700 тисяч: Concert.ua оштрафували через перешкоджання перевіркам

07.08.2020, 12:10  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Головне управління Держпродспоживслужби в Києві наклало штраф в 717 тисяч гривень на ТОВ “Концерт ЮА” за перешкоджання у здійсненні перевірок.

Про це повдіомляє пресслужба відомства.

Повідомляється, що на адресу відомства надходять численні скарги про повернення коштів за концерти, що не відбулися.

Чиновники намагалися провести перевірку діяльності Концерт ЮА, проте компанія створювала перешкоди під час проведення таких заходів, а також не надавали документи, довідки, відомості та відповідні матеріали.

У Держпродспоживслужбі наголошують, що споживачі можуть повернути свої кошти через суд.

“Споживачі не втрачають можливості довести свою правоту в судовому порядку. Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, за запитом, можуть надати вичерпні консультації щодо висвітлених у зверненнях питань”, – повідомляє начальник Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Дмитро Тихомиров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 марок вживаних авто, які обрали українці у липні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X