На Прикарпаті призупинили навчання у школі через спалах кору

12.03.2019, 19:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Вчора, 11 березня, у Болехові відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Причиною скликання стало ускладнення епідемічної ситуації, зокрема у Болехівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 через високу захворюваність учнів на кір.

Найбільше хворих зафіксовано в Болехівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Станом на 11 березня 2019 року відсутні 104 дитини (51 школяр – захворювання на кір, 25 школярів – з підозрою захворювання на кір, 28 школярів – інші причини, в т.ч. захворювання на ГРВІ).

За результатами обговорення, з метою збереження здоров’я дітей, а також запобігання подальшого росту захворювання серед дітей та підлітків на кір на території Болехівської міської ради, комісія вирішила вжити ряд заходів.

Серед них:

  • призупинити освітній процес у Болехівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з 12 березня 2019 року до 15 березня 2019 року включно у зв’язку з ускладненням ситуації щодо захворювання на кір;
  • обмежити проведення культурно-масових, розважальних та спортивних масових заходів в організованих колективах;
  • забезпечити контроль за станом відвідування учнів, за відсутності 20% учнів від загальної їх кількості, з причин захворюваності на КІР та своєчасно інформувати органи місцевого самоврядування, з метою прийняття ними рішення про призупинення освітнього процесу в закладах освіти на території Болехівської міської ради;
  • проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків та дітей з питань проведення профілактики кору, необхідності профілактичних щеплень, а також про відповідальність щодо безпеки життя дітей під час карантину;
  • з метою виявлення осіб з ознаками захворювання респіраторними інфекціями та кором і тимчасового недопущення їх до навчального процесу, організувати проведення медичними працівниками навчальних закладів щоденного ранкового огляду дітей;
  • забезпечити дотримання належного санітарно-гігієнічного стану, температурного режиму та систематичне провітрювання підпорядкованих навчальних закладів.

До слова, за сім днів на Прикарпатті понад сто мешканців захворіли на кір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті протягом тижня понад 6 тисяч людей захворіли на грип і ГРВІ

12.03.2019, 19:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X