WestNews.com.ua

На Прикарпатті активно продовжують відновлювати дороги державного значення. ФОТО

09.10.2019, 17:36  |  Автор:   Хромей Зоряна

На автодорогах державного значення Івано-Франківської області тривають заплановані роботи. Зокрема на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, згідно договору Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, підрядне підприємство виконує роботи з поточного середнього ремонту.

Влаштовано вирівнюючий шар на км. 19 – 26 автодороги Р-24 у Верховинському районі, село Кривопілля. Інша бригада працює на влаштуванні верхнього шару модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА у селищі Ворохта, на км 8 – 9.

Бригади працюють цілодобово. Проектом передбачено влаштування узбіч, горизонтальної розмітки та відповідних дорожніх знаків.

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними в місцях проведення ремонтних робіт та зважати на попереджувальні знаки.

Замовник послуг із поточного середнього ремонту – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Фінансування – із державного бюджету.

Контроль за виконанням робіт здійснюють фахівці Служби автомобільних доріг, контролери підрядної організації та представники проектної організації. 

На фото: Влаштування ЩМА на км 8 – 9 а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у селищі Ворохта. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Нові дороги: Тлумаччині укладають асфальт. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X