WestNews.com.ua
02.02.2019, 19:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На Прикарпатті батьки не пускають дітей у школу, бо вважають її небезпечною. ВІДЕО

Кривецька школа, що знаходиться в Богородчанському районі, стоїть порожньою від початку року. Дітей сюди не пускають батьки, бо впевнені – у приміщенні небезпечно.

Всередині дитячого закладу виявили небезпеку – все приміщення першого поверху вражене грибком.  Чиновники обіцяли її прибрати, але досі не зробили абсолютно нічого. Зате правоохоронці підозрюють, що відносно нова будівля стала небезпечною не просто так – а тому, що гроші під час будівництва розікрали.

Батьки все чекають, коли почнеться ремонт, але за три тижні ніхто навіть пальцем не поворухнув.

“Коли на першому поверсі повністю зірвуть підлогу, вивезуть ґрунт, оброблять антисептичними засобами це все, перекриють коридори, тоді діти підуть на другий поверх вчитися”, – каже мати школярок Юлія.

У школі тільки вчителі. Вони міркують як дітям надолужити навчання, бо дистанційно вчитися виходить не у всіх. Батьків за саботаж навчального процесу вчителі не засуджують, бо дію небезпечної плісняви вони відчувають і на собі. Одна з вчителів розповідає, що втратила на півроку нюх і смак.

Детальніше – у сюжеті “Надзвичайних новин“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збудована на багні та вся у тріщинах: на Прикарпатті розвалюється стара школа. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X