На Прикарпатті блогер скоїв самогубство, сповістивши про це у Вконтакте

Неподалік озера Забуте в Долинському районі на Івано-Франківщині знайшли тіло одеського блогера Макса Ліпатова. Про самогубство сповістив у Вконтакте. Повідомлення запрограмував так, що з’явилося за два дні після його смерті.

bloger

Макс Ліпатов

Про це повідомляє WestNews з посиланням на gazeta.ua.

“Це відкладений пост. Якщо він опублікувався, значить мене більше немає.
Завдання: пройти соціалізацію
Статус: завдання провалено.

Я намагався, чесно, намагався стати нормальним. Але у мене якийсь там розлад особистості (точніше кажучи моя особистість до кінця не сформувалася, а в 28 років вже пізно щось міняти). Довго цього не розумів, поки не став стикатися з такими ж хворими як я. Ми вкрай небезпечні. До того ж, до мене приходить розуміння, що я не зможу побудувати міцну сім’ю з коханою жінкою, народити і правильно виховати дітей, тому що я ненормальний! До того ж немає такої справи, яке б я робив краще за інших і отримував би за нього порівнянну віддачу від соціуму. Так, пару раз стрибнув вище голови … випадково. Але останні пару років я працюю в мінус.

Прагнення до саморуйнування я виявив близько року тому, але тоді ще залишалася надія на позитивні зміни. Тепер же надій і сумнівів не залишилося – це кінець мого шляху.

Прошу нікого не звинувачувати в моїй кончині. Еволюція робить своє: непристосовані вимирають. Я, як розумна істота, це усвідомив і йду сам.

Моє тіло знайдете в “Будинку на дереві” (хребет Аршиця, озеро Забуте). Прохання поховати тут, в Карпатах, на сільському цвинтарі якомусь, хочу в горах залишитися.

Люблю всіх, кому говорив що люблю.

Вибачте, кому зробив боляче.

Ваш Макс Ліпатов
Мене не стало 10 грудня 2016 р.”

Смерть Макса підвердили його батько та брат. Тіло чоловіка знайшли в будинку на дереві, який будувала група блогерів в рамках спільного проекту.

Макс Ліпатов мешкав в Одесі. 2012-го здійснив подорож по Криму на велосипеді. За 17 днів проїхав 800 км. Це відео зробило його популярним:

Восени 2013 з блогером “Отаман Павлюк” збудували саморобні човни і три тижні пливли вздовж кримського Узбережжя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті 18-річна дівчина покінчила з життям

Коментарі:

Comments are closed.