WestNews.com.ua

На Прикарпатті будують міст через Дністер. ВІДЕО

05.11.2019, 20:22  |  Автор:   Хромей Зоряна

На Івано-Франківщині триває будівництво мосту між прикарпатськими селами Сівка Войнилівська і Старий Мартинів.

Про це повідомляють на сторінці ПБС. Так, з одного берега Дністра уже поставлені балки. Проводиться армування. Готують опалубку для тротуарів.
Також уже привезені деформаційні шви і скоро почнеться монтаж.

До слова, глибина буріння наземних опор мосту, які покладені ще у 2006-2007 роках, сягає 19 метрів. В руслі річки їхня глибина сягає до 23 метрів.

Міст через Дністер

Будівництво мосту між прикарпатськими селами Сівка Войнилівська і Старий Мартинів триває. ✅З одного берега Дністра уже поставлені балки. ✅Проводимо армування. ✅Готуємо опалубку для тротуарів. 👍Уже привезені деформаційні шви, скоро почнемо монтаж. 🧐Цікавий факт: глибина буріння наземних опор мосту, які покладені ще у 2006-2007 роках, сягає 19 метрів. В руслі річки їхня глибина сягає до 23 метрів.

Опубліковано ПБС Вівторок, 5 листопада 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті розпочали ремонт проблемної дороги. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X