На Прикарпатті через негоду цілодобово працюватимуть оперативні штаби

Через складні погодні умови в Івано-Франківській області оперативні штаби працюватимуть цілодобово.

Таке доручення місцевим органам влади та відповідним службам дав віце-прем’єр Геннадій Зубко, передає WestNews.
«У зв’язку з очікуваними сильними снігопадами та різким зниженням температури повітря місцями до 26 градусів морозу доручено забезпечити постійний моніторингу ситуації в регіонах. Серед першочергових заходів: організація цілодобової роботи оперативних штабів для ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, безперебійне функціонування систем життєзабезпечення населення, створення необхідних запасів паливно-мастильних матеріалів, одягу, медикаментів, продуктів харчування та джерел енергопостачання, цілодобове функціонування стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги населенню», — наголосив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що за даними Укргідрометцентру, 4 січня вдень на Закарпатті та в Карпатах сильний сніг, у горах Львівської та високогір’ї Івано-Франківської, Закарпатської областей очікується значний рівень лавинної небезпеки. Крім того 6-7 січня у зв’язку з вторгненням арктичного повітря очікується різке зниження температури.

Такий режим роботи штабів діятиме до 9 січня.

Читайте також: В Автодорі Прикарпаття звернулися до водіїв через погіршення погодніх умов та оприлюднили пункти обігріву в області. СПИСОК

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.