WestNews.com.ua

На Прикарпатті чоловік заплатить штраф за те, що пропонував поліцейському хабар

16.08.2018, 15:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Долинський районний суд Івано-Франківської 3 серпня 2018 року ухвалив вирок, яким затвердив угоду про визнання винуватості укладену між прокурором Долинського відділу Калуської місцевої прокуратури та обвинуваченим, відповідно до якої обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ст. 369 ч.1 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 8 500 гривень.

Як встановив суд житель с. Лолин Долинського району надав неправомірну вигоду за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, інформує WestNews.

Так, обвинувачений систематично порушував вимоги адміністративного нагляду, про що неодноразово складалися відповідні адміністративні протоколи. Враховуючи таку поведінку обвинуваченого, у посадових осіб Долинського ВП було достатньо підстав для звернення до Долинського районного суду з поданням, про продовження строків адміністративного нагляду, про що його було повідомлено. Проте, обвинувачений, маючи на меті уникнути продовження строків адміністративного нагляду, 25.04.2018, близько 19.30 год., перебуваючи в адміністративному приміщенні відділення поліції, переслідуючи намір уникнути продовження строків адміністративного нагляду, запропонував службовій особі – начальнику сектору превенції Долинського відділення поліції прийняти від нього неправомірну вигоду, після чого надав неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 100 доларів США (однією купюрою номіналом 100 доларів США), за не вчинення дій з використанням наданої йому влади та службового становища, а саме: за незвернення до Долинського районного суду із поданням, про продовження строків адміністративного нагляду щодо нього.

Умови угоди про визнання винуватості відповідали вимогам закону, не суперечать інтересам суспільства, а міра покарання, про призначення якої дійшли згоди прокурор та обвинувачений, визначена відповідно до санкції ст. 369 ч.1 КК України, що дало суду підстави для її затвердження.

Нагадаємо, на Прикарпатті затримали чергового хабарника, який виявився слідчим одного із відділів поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддю-хабарника з Івано-Франківська відсторонили від здійснення правосуддя

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X