На Прикарпатті для забезпечення проїзду на автодорогах працює 45 одиниць техніки

Сьогодні, 6 січня, відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період.

Захід відбувся під головуванням віце-прем’єр-міністра- міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка за участю голови ДСНС Миколи Чечоткіна, представників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голів регіональних штабів з ТЕБ та НС.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Під час наради обговорили стан готовності служб до виникнення надзвичайних ситуацій.

«У всіх районах та містах обласного значення оперативні штаби приведено у готовність до реагування на можливі надзвичайні ситуації під час погіршення погодних умов та забезпечення життєдіяльності населення області. Вони працюють цілодобово, – зазначив Олег Гончарук. Забезпечено взаємодію спеціалізованих служб цивільного захисту, які укомплектовані особовим складом, технікою, створено необхідний запас паливно-мастильних та матеріальних ресурсів».

Варто зазначити, що в області для забезпечення проїзду автодоріг державного та місцевого значення працює 45 одиниць техніки.

Для запобігання переохолодженню, обмороженню мешканців і гостей області та надання відповідної допомоги підготовлено і обладнано 63 пункти обігріву.

Крім того, забезпечено готовність до розгортання 18 мобільних пунктів обігріву Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області.

Нагадаємо, що прикарпатських поліцейських приведено у готовність до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті сильний вітер зірвав покрівлі зі шкіл, сільських клубів та житлових будинків

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.