На Прикарпатті досі без ліцензії діє російськомовне релігійне радіо

На Івано-Франківщині зафіксували безліцензійне мовлення у FM-діапазоні. Йдеться про російськомовне «Русское христианское радио Mv» або «Славянское радио».

За словами Ігоря Маслова, представника Національної ради з питань телерадіомовлення в області, про це йому стало відомо 13 лютого. Однак радіо працює досі, пише WestNews з посиланням на Репортер.

Маслов офіційно звернувся до Українського державного центру радіочастот з проханням перевірити інформацію. Фахівці з’ясували, що передавальна станція з передавачами малої потужності розташована у Рогатині.

«Моя робота – зафіксувати порушення та написати відповідні звернення. Я не настільки обізнаний в релігії, щоб сказати, яка саме це течія. Але радіо російськомовне, – говорить Маслов. – Я знаю, де встановлені передавач і антена, вони не ховаються. Пройшло два тижні, та незаконне радіо досі працює. Правоохоронні органи мали б припинити це одразу, бо немає дозволів та ліцензії на мовлення. Мали б просто вилучити обладнання та зупинити мовлення».

В облуправлінні Служби безпеки України повідомили, що про цю ситуацію знають.

«У взаємодії з Національною поліцією та представником Нацради вживаються відповідні заходи. Про їх результат повідомимо додатково», – каже прес-офіцер облуправління Марія Римар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-франківські нацгвардійці затримали інформатора “ЛНР” у зоні АТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.