WestNews.com.ua

На Прикарпатті дружина оголосила чоловіка в розшук. ФОТО

04.02.2019, 13:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

 Поліцейські розшукують безвісти зниклого мешканця Долинського району. Про це повідомляє Управління Національної поліції у Івано-Франківській області .

Дружина Ольга каже, що чоловік Адальберт заглядати в чарку

58-річний житель села Шевченкове Адальберт Товд вийшов із дому ще минулого вівторка.

“Нам повідомила дружина зниклого  Ольга Товд. Дружина повідомила в поліцію у неділю. Вона вказала, що її чоловік міг бути напідпитку. Тож вона чекала, що він знайдеться, а коли через три дні чоловік не повернувся, заявила в поліцію,” – зазначив WestNews черговий у Долинському поліцейському відділку.

Черговий додав, що особливою прикметою зниклого є те, Адальберт Товд – дуже високий. Має зріст 1 метр 84 см. Дружина повідомила, що її чоловік був одягнутий в “дубльонку” коричневого кольору та темно-сині штани.

“Якщо Ви володієте будь-якою інформацією, яка може сприяти встановленню місця знаходження розшукуваного, просимо негайно повідомити до Долинського відділення поліції в Івано-Франківській області за телефонами: 066-51-11- 266, 068-72-47-203 або «102»”- просять у відділку.

До речі, на Прикарпатті за рік зникла безвісти 41 людина. Їх досі шукають. Про це повідомив прокурор області Олександр Стратюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗА ГАРЯЧИМИ СЛІДАМИ: В СУСІДНІЙ ОБЛАСТІ ЧОЛОВІК ВПОЛЮВАВ ТОВАРИША ПО ЧАРЦІ. ФОТО

04.02.2019, 13:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X