На Прикарпатті два роки незаконно використовували 2521 га землі під виглядом обробітку

Прокуратура Івано-Франківської області подала позов про повернення державі земельних ділянок площею 2521 га та вартістю понад 62 млн гривень.

Судове рішення у цій справі вже виконано, пише WestNews з посиланням на прес-службу Прокуратури Івано-Франківської області.

Мова йде про особливо цінні землі у Коломийському та Тисменицькому районах, які два роки незаконно використовувались під виглядом обробітку.

Минулого року Господарський суд області задовольнив позов прокуратури в ітересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області, Національної академії аграрних наук України до Прикарпатської державної сільськогосподарської інспекції Інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук. Тоді суд зобов’язав суб’єкта господарювання повернути ці земельні ділянки.

565484fbc0022

Прокуратура з’ясувала, що землі передали на підставі договору про спільну діяльність. Таким чином, вдалось приховати фактичну оренду землі.

Відтак, прокуратура звернулась до суду, який позовні вимоги задовольнив. Наразі рішення суду виконано у повному обсязі, це підтверджується актом прийому-передачі земельних ділянок від 29 серпня 2017 року та постановою про закінчення виконавчого провадження від 11 вересня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд стягне 1,3 млн гривень за використаних 7 га землі у Калуші

Загрузка...

Comments are closed.