WestNews.com.ua

На Прикарпатті двоє шахраїв створили ряд підприємств, щоб через них “відмивати” гроші

04.02.2019, 17:49  |  Автор:   Власенко Власта

Прокурaтурa Івaно-Фрaнківської облaсті скерувaлa до суду обвинувaльний aкт щодо двох осiб, якi звинувaчуються у вчиненнi фiктивного пiдприємництвa тa легaлiзaцiї (вiдмивaння) злочинно одержaних доходiв.

Установлено, що протягом 2016-2018 років зазначеними особами зареєстровано ряд підприємств, що використовувалися в незаконних фінансових операціях, кінцевою метою яких була конвертація коштів (переведення в готівку) та виведення їх у «тіньовий» сектор економіки, передає WestNews.

За допомогою створених підприємств обвинувачені за останні три роки конвертували понад 29 млн грн, надаючи можливість різним суб’єктам господарювання користуватися грошима.

У цьому провадженні, з метою забезпечення спеціальної конфіскації та конфіскації майна обвинувачених, накладено арешт на майно вартістю 3 млн грн.

Обвинувальний акт щодо зловмисників скеровано до суду за ч. 2 ст. 205 («Фіктивне підприємництво») та ч. 3 ст. 209 («Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом») КК України.

Фігурантам загрожує покарання до 15 років позбавлення волі.

До слова, на Прикарпатті директор ТзОВ привласнив бюджетні кошти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті за розтрату бюджетних коштів судитимуть директора державного підприємства і директора ТзОВ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X