WestNews.com.ua

На Прикарпатті фірма забруднила тушками птиці 10 гектарів землі. ФОТО

10.07.2019, 18:34  |  Автор:   Власенко Власта

Відділ розслідування особливо тяжких злочинів в Івано-Франківській області розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.

Під час досудового розслідування правоохоронцями встановлено, що службові особи однієї із приватних фірм Івано-Франківської області зловживали службовим становищем. Вони незаконно розмістили відходіивиробництва (падіж птиці, пташиного посліду) на земельних ділянках, не відведених для місць утилізації відходів, на території Загвіздянської сільської ради. Приблизна площа забруднених земельних ділянок складає більше 10 га.

У результаті відбувалось забруднення земельних ділянок речовинами та відходами, які загрожують навколишньому природному середовищу, життю та здоров’ю людей.

Під час проведення санкціонованого обшуку у вищевказаному підприємстві слідчі вилучили документацію. Зокрема, під час оглядів земельних ділянок вилучено зразки грунту води та повітря для проведення екологічної експертизи.

Тривають слідчі дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція розповіла нові подробиці резонансних вбивств останніх двох днів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X