WestNews.com.ua

На Прикарпатті готують віртуальні екскурсії трьома національними парками

02.08.2020, 18:03  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Три національні парки Івано-Франківщині потрапили до переліку природоохоронних територій, якими можна буде “прогулятися” віртуально.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Колекцію цифрових панорам національних природних парків України створять у межах спільного проєкту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google Україна.

Наразі користувачі Інтернету можуть віртуально “прогулятися” у шести НПП: “Голосіївському”, “Нижньодністровському”, “Нижньодніпровському”, “Мезинському”, “Гетьманському”, “Нижньосульському”.

До кінця року планують оцифрувати інші національні парки України, три з яких розташовані в Івано-Франківській області – “Верховинський”, “Гуцульщина” та “Карпатський”.

“Відтепер кожен може здійснити віртуальні подорожі унікальними природними куточками України та в деталях розглянути неповторну природу нашої країни”, – кажуть у міністерстві.

Автори проєкту сподіваються, що їхня ініціатива надасть нові можливості туристичній та природоохоронній сферам України.

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X