WestNews.com.ua

На Прикарпатті хочуть ввести мораторій на російськомовні культурні продукти

28.11.2018, 11:28  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 27 листопада, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Зокрема, під час комісії розглянули питання про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту у будь-яких формах на території Івано-Франківської області, інформує WestNews.

«У зв’язку з подіями у нашій країні – війна триває вже 5-й рік. Крім того, триває інформаційна війна. Просимо, щоб цей мораторій був підтриманий», – розповів Ігор Дебенко, голова постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму.

До слова, на Прикарпатті припинено безліцензійне “релігійне” радіомовлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховна Рада визначилася щодо введення воєнного стану в Україні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X