На Прикарпатті капітально відремонтують дитячу лікарню

08.02.2019, 12:42  |  Автор:   Пилипів Ірина

На сьогоднішній день у Коломийській дитячій лікарні уже відремонтовано приймальне відділення та харчовий блок. На даний час здійснюється капітальний ремонт педіатричного відділення.

Тут ремонтні роботи педіатричного відділення розпочали ще восени минулого року, повідомили WestNews в прес-службі ОДА.

На даний час рішенням сесії районної ради виділено 860 тис. грн. Це дасть можливість завершити заплановані будівельні роботи. Наступним етапом буде укомплектування новими меблями та медичним обладнанням відремонтованих приміщень.

Додамо, що останні роки в Коломийському районі особливу увагу приділяють розвитку медицини. Зокрема, тут уже відремонтовали відділення у центральній райлікарні та Коломийському пологовому будинку.

Оглянути, як виконуються роботи і що вже зроблено, в Коломийській дитячій лікарні приїхали голова РДА Любомир Глушков та голова райради Роман Дячук дитячої лікарні. Тут посадовці оглянули приміщення лікарні та обговорили з головним лікарем ЦРЛ Петром Лесівим та головним лікарем дитячої лікарні Олегом Токарчуком план проведення наступних заходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті від грипу померла 14-річна дівчина

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X