WestNews.com.ua

На Прикарпатті ліквідовують ями: цього разу на дорозі Бурштин-Калуш. ФОТО

20.09.2019, 9:50  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Відновлені роботи зі спорудження нового мосту через річку Дністер у селі Сівка Войнилівська Калуського району. Тривають підготовчі роботи для монтажу балок із більшою несучою здатністю, інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Водночас, ведеться ліквідація ямковості на автодорозі Т-09-10 Бурштин — Калуш, на якій якраз і будується новий міст.

Раніше йшлося, що фахівці “ПБС” проводять демонтаж старих балок. Навантаження, яке вони здатні витримати, недостатнє, тому будуть змонтовані нові балки, розраховані на навантаження типу А-13. Буде збудовано 6 залізобетонних прогонів по 18 метрів та 4 сталезалізобетонні по 33 метри.

Загальна довжина переправи — 240 метрів. Передбачено дві смуги для руху. Враховуючи те, що дорога територіальна, цього абсолютно достатньо для комфортного переїзду через річку Дністер, запевняють у Службі автомобільних доріг. Вартість будівництва об’єкту складає 63 400 000 гривень. Кошти виділені з Державного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Буде нова дорога: в одному із сіл Богородчанського району ремонтують дорогу“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X